عناوین:

  • آشنایی با نهایت‌نگر
  • نظر کاربران توییتر

کاربران توییتر درباره کارگزاری نهایت‌نگر چه می‌گویند؟ 

شهریور 2, 1399
کاربری در حال توییت کردن

توییتر در فضای مجازی به عنوان شبکه اجتماعی نقدهای بی‌رحمانه شناخته می‌شود. در این میان تفاوتی نمی‌کند رئیس‌جمهور یک کشور باشید یا وزیر و نماینده مجلس و ورزشکار و بازیگر و کارگزاری و..؛ در هر صورت ممکن است به شکل‌های مختلف مخاطب نقدهای تند و گزنده کاربران این شبکه اجتماعی قرار بگیرید.

شرکت‌هایی که خدمات مختلف ارائه می‌کنند نیز از این امر مستثنی نبوده و نوع و کیفیت خدمات آن‌ها مورد توجه و اشاره بسیاری از کاربران است.

با رونق گرفتن بورس اوراق بهادار در ۲-۳ سال اخیر و استقبال عمومی نسبت به این بازار شاهد بوده‌ایم که کاربران توییتر نیز فعالیت بیشتری در زمینه بورس داشته و مسائل مرتبط با بازار بورس را در این شبکه اجتماعی بازتاب داده‌اند. ابراز خرسندی از رشد سهام‌ها، بحث بر سر دلایل رشد یا نزول شاخص، پیشنهاد خرید سهم، مشاوره در تحلیل‌های تکنیکال و بنیادی و در نهایت صحبت درباره مسائل و مشکلاتی که در مواقع مختلف با کارگزاری‌های خود داشته‌اند از جمله مواردی است که کاربران درباره آن توییت کرده‌اند.

چیزی که باعث توجه ما به کارگزاری نهایت‌نگر شد پیشنهاد این کارگزاری از سوی برخی کاربران بود. هنگامی که کاربران اعتراض خود را نسبت به کارگزاری‌های بزرگتر مثل مفید یا آگاه را ابراز می‌کردند کاربرانی دیگر کارگزاری نهایت‌نگر را برای دریافت خدمات پیشنهاد می‌کردند. با بررسی توییت‌های کاربران درباره کارگزاری نهایت‌نگر مشاهده کردیم که این رویکرد مثبت نسبت به این کارگزاری همه ماجرا نبوده و بسیاری نیز از مسائل و مشکلاتی که در استفاده از خدمات نهایت‌نگر با آن روبرو شدند گفته بودند و از تجربه خود ابراز نارضایتی کرده بودند.

 

کارگزاری نهایت‌نگر

 

با ما همراه باشید تا با مرور نظرات کاربران توییتر، تصویری کامل‌تر از وضعیت و کیفیت خدمات کارگزاری نهایت‌نگر داشته باشیم.

 

با کارگزاری نهایت‌نگر بیشتر آشنا شوید

کارگزاری نهایت‌نگر از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز کرده و در سال‌های گذشته با گسترش فعالیت‌های خود خدمات آنلاین را نیز به کاربران خود ارائه می‌کند.

نهایت‌نگر اکنون در زمینه تمام بورس‌های کشور فعالیت داشته و از بورس اوراق بهادار تا فرابورس، بورس کالا و بورس انرژی به ارائه خدمات می‌پردازد. این کارگزاری با رسانه اجتماعی تحلیل بازار سرمایه به نام ارشن که به صورت رایگان در اختیار همه افراد قرار داده است در زمینه آموزش و ارائه تحلیل‌های مختلف در زمینه بازار سهام فعالیت می‌کند. در ارشن همچنین می‌توان به اتاق‌های بحث و گفتگو رفته و با سایر کاربران و متخصصان بازار تعامل داشته باشید.

از مزایای دیگر این کارگزاری استفاده همزمان از سه سامانه معاملاتی است که به این طریق از اختلال در سامانه‌ها کاسته شده و کاربران با مشکلات کمتری روبرو می‌شوند.

برای آشنایی کامل‌تر با خدمات این کارگزاری می‌توانید با مراجعه به بخش کارگزاری نهایت‌نگر در مای‌اینسایت اطلاعات بیشتری به دست آورید.

 

در توییتر چه خبر است؟

مرور نظرات مختلف افراد از خدمات دریافتی‌شان از شرکت‌های مختلف می‌تواند به ما کمک کند تا با دید بهتری از میان شرکت‌ها دست به انتخاب بزنیم. در اینجا نیز تلاش کرده‌ایم تا با کنار هم گذاشتن نظرات مثبت و منفی آن‌ها نسبت به کارگزاری نهایت‌نگر دیدی کامل‌تر داشته باشیم.

عده‌ای از کاربران کارگزاری نهایت‌نگر را نسب به دیگر کارگزاری‌های پر کاربر و شلوغ گزینه مناسب‌تری می‌دانند.

 

توییت مثبت درباره کارگزاری نهایت‌نگر

 

برای برخی کاربران نیز خدمات این کارگزاری در زمینه تحلیل و خدمات پیرامونی دارای جذابیت بوده و موجب گرایش به استفاده از نهایت‌نگر شده است.

 

نظر مثبت درباره کارگزاری نهایت‌نگر

 

کاربری دیگر بر برخورد مناسب کارکنان کارگزاری در شروع کار و در هنگام ثبت نام تاکید کرده و از احترام و سرعت انجام کار ابراز رضایت کرده است.

 

توییت درباره کارگزاری

 

اما این تمام ماجرا نیست؛ بسیاری از کاربران نیز از خدمات دریافتی خود ابراز نارضایتی کرده‌اند. مشکلاتی که باعث ضرر در معاملات شده تا اختلال در سامانه کارگزاری مورد اعتراض بسیاری بوده است.

 

توییت انتقادی

 

ظاهر سایت و عدم همخوانی آن با سیستم‌های مختلف موجب نارضایتی و اعتراض کاربری دیگر شده است.

 

توییت از مشکلات

 

به روز نبودن نمودارها و آمار و اختلال در نرم‌افزارهای نهایت‌نگر نیز دلیل عدم رضایت کاربر دیگری است.

 

نقد کارگزاری نهایت‌نگر

 

کاربرانی دیگر نیز نقص موجود در سیستم خرید آنلاین کارگزاری را دلیل نارضایتی یا ضرر و زیان خود اعلام می‌کنند.

 

توییت انتقادی معرفی کارگزاری

در مجموع همانطور که ملاحظه کردید کارگزاری نهایت‌نگر با وجود این که به طور نسبی از بسیاری از کارگزاری‌های دیگر دارای وضعیت مناسب‌تری است و خدمات فراوانی را در اختیار قرار می‌دهد؛ اما نقص‌ها واختلال‌های آن همچنان مسائل و مشکلات زیادی را برای کاربران فراهم کرده و نیاز است تا با اصلاح در زمینه‌های نرم‌افزاری و.. از نارضایتی‌های کاربران خود بکاهد.

شما هم اگر تجربه‌ای در استفاده از خدمات کارگزاری نهایت‌نگر دارید تجربه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ثبت نظر