اقدام عجیب و جنجالی کارگزاری مفید در معاملات؛ موجودی حساب همه کاربران منفی شد

مرداد 25, 1399
مشکل مانده حساب در ایزی تریدر کارگزاری مفید

کارگزاری مفید در اقدامی عجیب و جنجال برانگیز امروز موجودی حساب کاربران خود را منفی نشان داد! کارگزاری مفید که به عنوان یکی از کارگزاری‌های بزرگ کشور فعالیت می‌کند و خودش را بهترین کارگزاری معرفی می‌کند، چندی است در عمل چنگی به دل نمی‌زند و هرروز معامله‌گران خود را دچار چالش می‌کند.

 

از روز چهارشنبه مانده حساب برخی از کاربران کارگزاری مفید منفی نشان داده می‌شود و کاربران قدرت خرید ندارند. این مشکل باعث شد در روز چهارشنبه و هنگام عرضه اولیه نماد ثبهساز برخی از کاربران نتوانند این عرضه اولیه را خریداری کنند. اما مشکل به اینجا ختم نشد و پس از دو روز نه تنها مشکل برطرف نشد، بلکه بسیاری دیگر از کاربران به اعتراض کنندگان پیوستند و نسبت به نمایش قدرت خریدشان به صورت منفی اعتراض کردند.

 

درآمد کارگزاری‌های بزرگ مانند مفید و آگاه بیش از 3 هزار میلیارد تومان است؛ اما کیفیت خدمات آنها روز به روز بدتر می‌شود. برای مشاهده میزان درآمد کارگزاری‌ها به صفحه «درآمد کارگزاری‌های بورس در سال 98» مراجعه کنید.

 

اما مشکل به اینجا ختم نمی‌شود، با پدید آمدن این مشکلات حداقل انتظار می‌رود کارگزاری مفید پشتیبانی خوبی ارائه دهد تا کمی از نگرانی کاربران خود بکاهد، اما هیچ کدام از راه‌های ارتباطی و پشتیبانی این کارگزاری پاسخگوی مشکل کاربران نیست. مشتریان برای برقراری ارتباط تلفنی با واحد پشتیبانی باید ساعت‌ها در انتظار باشند و اگر شانس با آنها یار باشد شاید در آن سمت تلفن کسی پاسخ دهد.

سیستم پشتیبانی چت آنلاین هم که به طور کامل تعطیل شده است و کاربران را به ربات تلگرام ارجاع می‌دهد! در ربات تلگرام هم معمولا کاربران جواب نمی‌گیرند و در نهایت ایمیل پشتیبانی را به آنها پیشنهاد می‌دهند.

 

این مواردی که اشاره کردیم از معدود مشکلاتی است که این روزها کاربران کارگزاری مفید با آنها دست و پنجه نرم می‌کنند. چرا که مشکلات دیگری مانند اختلال در سامانه معاملاتی ایزی تریدر، آنلاین پلاس، اختلال در هسته معاملاتی و… نیز مواردی هستند که تقریبا هرروز تکرار می‌شوند!

 

با این حال، اگر به دنبال یک کارگزاری دیگر برای انجام معاملات خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم به صفحه «معرفی کارگزاری‌های بورس» مراجعه کنید و کارگزاری که مناسب خودتان است را انتخاب کنید.

اگر این مطلب برایتان مفید بود، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

ثبت نظر